Studio Eva

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ A BYTOVÉ DEKORATERSTVÍ

Služby

Přehled  služeb,  které  si  Vám  dovolujeme  nabídnout:    

1.  Dekorování

Samostatnou službou je dekorování, které zahrnuje návrh dekorací  (záclon, závěsů, potahových materiálů, koberců atd.) pro doladění již  hotových interiérů. V našem studiu naleznete vzorníky krásných a kvalitních dekorativních textilií.

 

2.  Zakázková  výroba  dekoračních  polštářů  

Navrhujeme dekorační polštáře dle Vašich požadavků a přání. Nabízíme originální látky, velké množství dekoračních doplňků, výšivky.

 

3.  Krejčovství  

Nabízíme rovněž šití záclon, závěsů a dalších dekoračních textilií a to jak z  materiálů, které si u nás ve studiu vyberete, tak z materiálů, které si k nám  donesete. Velmi oblíbenou službou jsou rovněž  úpravy  a  opravy  oděvů.

 

4.  Konzultace    

Může se jednat o jednorázovou nebo i opakovanou konzultaci u Vás doma,  potřebujete­‐li vyřešit konkrétní problém, se kterým si nevíte rady.

 

5.  Komplexní  návrh  

Komplexní návrh zahrnuje konzultaci s klientem, prostorové řešení s ohledem na ergonomické zóny, vizualizaci, rozpis zařizovacích produktů  (výmalba, tapety, podlahy, okenní  dekorace, nábytek a celkové  dodekorování realizovaného prostoru) a celkový rozpočet navrhovaného řešení.